Şirketimiz, Türkiye ve Ortadoğu’nun en büyük sanayilerinden olan Ostim sanayi sitesinde kurulmuştur. İlke ve hedeflerimiz doğrultusunda müşteri memnuniyeti odaklı çalışan şirketimizin faaliyet alanları şunlardır: mobil ve endüstriyel hidrolik tamir, bakım, her marka pistonlu pompa, hidro motor yedek parça ve hidrolik sistem arızaları. Tüm Türkiye’ye ve başta Türki Cumhuriyetler olmak üzere, yurt dışında birçok ülkeye hizmet vermekteyiz.

Firmamız teknolojiyi ve faaliyet alanındaki bütün gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek hizmet verdiği firmaları memnun edecek kaliteyi sunmaktadır. Şirketimiz kalite ve hizmet anlayışını bir yaşam biçimi kabul ederek sektördeki haklı yerini almıştır. Makinalarınızın her türlü  orjinal ve yan sanayi iş makinaları yedek parça ihtiyaçlarınızı en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla stoklarımızdan karşılamak ve sizlerle iş birliği içerisinde sektörde en öne beraber yürümek için çalışıyoruz.

CAT, Komatsu, Hitachi, Liebherr, Daewoo, Kobelco, Sennebogen, Soilmac, Volvo, Terex, Wirtgen, Kawaski, Putzmeister, Atlas Copco, Sandvik, Sumitomo, Tamrock marka tüm makinaların hidrolik yedek parçaları konusunda bizleri her zaman arayabilirsiniz…